KONAKLAMA LİSTELERİ

Ziyaretçilerimize Konaklama Listesinden Örnekler
Yaz aylarında tatil için en çok tercih edilen yerlerden biri olan Şarköy'de her zevke uygun konaklama alanları bulunmaktadır. Şarköy'de oteller, apartlar, pansiyonlar, yazlıklar, villalar bulunmaktadır.

ŞARKÖY KONAKLAMA

İstanbul'a yakın tatil yerlerinden biri olan Şarköy, konaklama açısından da bütçenize uygun fırsatlar sunmaktadır. Şarköy'de Konaklamayı düşüneceğiniz apart, otel, pansiyon, motel için kış ayından rezarvasyon yaptırmayı unutmayın.

Şarköy Denizi

Şarköy'ün denizi ve kumsalları temiz olduğu için 5-6 defa Mavi Bayrak ile ödüllendirildi. Mavi Bayrak sadece denizi ve diğer çevresel faktörleri temiz olan bölgelere verilmektedir. Şarköy Belediyesi bu konuda çok hassas ve titiz davranmaktadır.

Şarköy Şarabı

Tekirdağ Şarköy üzümleri ve üzümlerinden yapılan kaliteli şaraplarıyla meşhurdur. Bu harika şarapların yeterince tanıtılmaması turizm yönünden olumsuz etkilenmektedir. Şarköy'de Şarapçılık çok eski tarihlerden gelmektedir.

Şarköy Gece Hayatı

Şarköy Gece Hayatı açısından oldukça renklidir. Çevre illerden ve Tekirdağ Merkezinden bir gecelik eğlence için Şarköy'e insanlar akın eder. Birçok cafe ve barı ile yaz sezonuda müzik sabahın ilk ışıklarına kadar devam eder.

SORULAR

Sık Sorulan Sorular

Şarköy’ü, İstanbul, Tekirdağ, Bursa, Çanakkale, Balıkesir, İzmir nüfusu kalabalık olan bu illere yakınlığından dolayı tercih edilmektedir. Ulaşım kolaylığı, plajlarının ve kulsallarının temizliği, farklı ambiyansı tatilcileri kendine çekmektedir.

Şarköy’de aklınıza gelebilecek hemen hemen her türlü konaklama yerleri bulunmaktadır. Şarköy’de Apart, Otel, Pansiyon, Yazlık, Villa ve Günlük Kiralık Ev bulabilirsiniz. Şarköy’de rahatlıkla çadır kurabilir yada karavanınızda konaklayabilirsiniz. Detaylı bilgi için konaklama alanına bakınız.

Şarköy’e gidebilmeniz için öncelikle Tekirdağ’a gelmelisiniz. Tekirdağ’dan şarköyü bulmanız daha kolay olucaktır. Çanakkale ve Malkara tabelalarını takip etmelisiniz. Tekirdağ Malkara yolunun 48. Km’sinde karıştırandan güneye ayrılan bir yoldan sapmalısınız. 38 Km daha gittiğinizde Şarköy’e ulaşacaksınız.

Şarköy’de Balıkçılık, avcılık, dalış, doğa ve gezi turları, su sporları, lunapark, fotoğrafçılık, at, bisiklet ve motorsiklet turları gibi aktiviteler yapabilmeniz mümkün.

Tekirdağ Şarköy’de sadece kadınlara özel plaj malesef yoktur. Genel itibariyle plajların hepsi kadın, erkek ortak olarak kullanmaktadır. Umarız yakın zamanda bayanlar için özel plaj yapılır.

Marmara’nın en iyi halk plajı Şarköy’dedir. Şarköy Halk plajı 2006, 2007, 2008, 2009 ve 2010 yıllarında mavibayrak.org.tr Kuruluşu tarafından tam 5 yıl boyunca arka arkaya Mavi Bayrak ödülüne layık görülmüştür. Marmara’da Mavi Bayraklı sahile sahip olan tek yer Şarköy’dür.

TEKİRDAĞ ŞARKÖY EL KİTABI

Şarköy konaklama yerlerine bir göz atın. Kafanıza göre konaklama yerleri bulmanız mümkün. Her biri bakmaya etmeye değer. Unutamayacağınız bir tatili Şarköy'de bulabilirsiniz.

Şarköy Seralp Pansiyon

0 / 5
Compare Favorilere ekle

Şarköy Ayvaz Pansiyon

0 / 5
Compare Favorilere ekle

Şarköy Şahin Pansiyon

0 / 5
Compare Favorilere ekle

Şarköy Özgün Motel

0 / 5
Compare Favorilere ekle

LİSTELER

5

KULLANICILAR

8

LİSTE TİPLERİ

6

KATEGORİLER

4

KONAKLAMA KATEGORİLERİ

Tatilcilerimiz için Şarköy'de konaklayabilecekleri alanlar bulunmaktadır. Buradan dilediğiniz konaklama yerlerine bakabilirsiniz.

Otelleri

10 listeler

Pansiyonlari

14 listeler
Sayfa Tasarımını Seç
Header Pozisyonu
Alt menü stili