KONAKLAMA LİSTELERİ

Ziyaretçilerimize Konaklama Listesinden Örnekler
Yaz aylarında tatil için en çok tercih edilen yerlerden biri olan Şarköy'de her zevke uygun konaklama alanları bulunmaktadır. Şarköy'de oteller, apartlar, pansiyonlar, yazlıklar, villalar bulunmaktadır.

ŞARKÖY KONAKLAMA

İstanbul'a yakın tatil yerlerinden biri olan Şarköy, konaklama açısından da bütçenize uygun fırsatlar sunmaktadır. Şarköy'de Konaklamayı düşüneceğiniz apart, otel, pansiyon, motel için kış ayından rezarvasyon yaptırmayı unutmayın.

Şarköy Denizi

Şarköy'ün denizi ve kumsalları temiz olduğu için 5-6 defa Mavi Bayrak ile ödüllendirildi. Mavi Bayrak sadece denizi ve diğer çevresel faktörleri temiz olan bölgelere verilmektedir. Şarköy Belediyesi bu konuda çok hassas ve titiz davranmaktadır.

Şarköy Şarabı

Tekirdağ Şarköy üzümleri ve üzümlerinden yapılan kaliteli şaraplarıyla meşhurdur. Bu harika şarapların yeterince tanıtılmaması turizm yönünden olumsuz etkilenmektedir. Şarköy'de Şarapçılık çok eski tarihlerden gelmektedir.

Şarköy Gece Hayatı

Şarköy Gece Hayatı açısından oldukça renklidir. Çevre illerden ve Tekirdağ Merkezinden bir gecelik eğlence için Şarköy'e insanlar akın eder. Birçok cafe ve barı ile yaz sezonuda müzik sabahın ilk ışıklarına kadar devam eder.

SORULAR

Sık Sorulan Sorular
Hiçbir FAQ bulunamadı

TEKİRDAĞ ŞARKÖY EL KİTABI

Şarköy konaklama yerlerine bir göz atın. Kafanıza göre konaklama yerleri bulmanız mümkün. Her biri bakmaya etmeye değer. Unutamayacağınız bir tatili Şarköy'de bulabilirsiniz.

Şarköy Özgün Motel

0 / 5
Compare Favorilere ekle

Şarköy Saba Motel

0 / 5

Şarköy Coşkun Otel

0 / 5
Compare Favorilere ekle

Şarköy Erkan Motel

0 / 5

LİSTELER

5

KULLANICILAR

8

LİSTE TİPLERİ

6

KATEGORİLER

4

KONAKLAMA KATEGORİLERİ

Tatilcilerimiz için Şarköy'de konaklayabilecekleri alanlar bulunmaktadır. Buradan dilediğiniz konaklama yerlerine bakabilirsiniz.

Otelleri

8 listeler

Pansiyonlari

1 listeler
Sayfa Tasarımını Seç
Header Pozisyonu
Alt menü stili