KONAKLAMA LİSTELERİ

Ziyaretçilerimize Konaklama Listesinden Örnekler
Yaz aylarında tatil için en çok tercih edilen yerlerden biri olan Şarköy'de her zevke uygun konaklama alanları bulunmaktadır. Şarköy'de oteller, apartlar, pansiyonlar, yazlıklar, villalar bulunmaktadır.

TEKİRDAĞ ŞARKÖY EL KİTABI

Şarköy konaklama yerlerine bir bakın. Tatiliniz için uygun konaklama yerleri bulabilirsiniz. Otel ve Pansiyonları inceleyebilirsiniz. Keyifli bir tatil Şarköy'de sizi bekliyor.

Şarköy Sunal Pansiyon

0 / 5
Compare Favorilere ekle

Şarköy Yapıncak Motel

0 / 5
Compare Favorilere ekle

Şarköy Şahin Pansiyon

0 / 5
Compare Favorilere ekle

Şarköy Özgün Motel

0 / 5
Compare Favorilere ekle

LİSTELER

24

KULLANICILAR

32

LİSTE TİPLERİ

4

KATEGORİLER

2

SORULAR

Tekirdağ Şarköy Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Şarköy’ü Neden Tercih Etmeliyim? : Şarköy’ü, İstanbul, Tekirdağ, Bursa, Çanakkale, Balıkesir, İzmir nüfusu kalabalık olan bu illere yakınlığından dolayı tercih edilmektedir. Ulaşım kolaylığı, plajlarının ve kumsallarının temizliği, farklı ambiyansı tatilcileri kendine çekmektedir.

Şarköy’de Nerede Kalabilirim? : Şarköy’de aklınıza gelebilecek hemen hemen her türlü konaklama yerleri bulunmaktadır. Şarköy’de Apart, Otel, Pansiyon, Yazlık, Villa ve Günlük Kiralık Ev bulabilirsiniz. Şarköy’de rahatlıkla çadır kurabilir yada karavanınızda konaklayabilirsiniz. Detaylı bilgi için konaklama alanına bakınız.

Şarköy’e Nasıl Gidebilirim? : Şarköy’e gidebilmeniz için öncelikle Tekirdağ’a gelmelisiniz. Tekirdağ’dan şarköyü bulmanız daha kolay olucaktır. Çanakkale ve Malkara tabelalarını takip etmelisiniz. Tekirdağ Malkara yolunun 48. Km’sinde karıştırandan güneye ayrılan bir yoldan sapmalısınız. 38 Km daha gittiğinizde Şarköy’e ulaşacaksınız.

Şarköy’de Ne Gibi Aktiviteler Yapabiliriz? : Şarköy’de Balıkçılık, avcılık, dalış, doğa ve gezi turları, su sporları aktiviteleri en çok tercih edilmektedir. Lunapark, fotoğrafçılık, at binmek, bisiklet ve motorsiklet turları gibi aktivitelerde yapabilmeniz mümkün.

Şarköy’de Kadınlara Özel Plaj Var mı? : Tekirdağ Şarköy’de sadece kadınlara özel plaj malesef yoktur. Genel itibariyle plajların hepsi kadın, erkek ortak olarak kullanmaktadır. Umarız yakın zamanda bayanlar için özel plaj yapılır.

Şarköy’de Halk Plajı Var mı? : Marmara’nın en iyi halk plajı Şarköy’dedir. Şarköy Halk plajı 2006, 2007, 2008, 2009 ve 2010 yıllarında mavibayrak.org.tr kuruluşu tarafından tam 6 yıl boyunca arka arkaya Mavi Bayrak ödülüne layık görülmüştür. Trakya’da Mavi Bayraklı sahile sahip olan tek yer Şarköy’dür.

ŞARKÖY KONAKLAMA

İstanbul'a yakın tatil yerlerinden biri olan Şarköy, 2022 yılında konaklama açısından da bütçenize uygun fırsatlar sunmaktadır. Şarköy'de Konaklamayı düşüneceğiniz apart, otel, pansiyon, motel için kış ayından rezarvasyon yaptırmayı unutmayın.

ŞARKÖY DENİZİ

Şarköy'ün denizi ve kumsalları temiz olduğu için 5-6 defa Mavi Bayrak ile ödüllendirildi. Mavi Bayrak sadece denizi ve diğer çevresel faktörleri temiz olan bölgelere verilmektedir. Şarköy Belediyesi bu konuda çok hassas ve titiz davranmaktadır.

ŞARKÖY ŞARABI

Tekirdağ Şarköy kaliteli üzümleriyle yapılan popüler şaraplarıyla ünlüdür. Yurtdışında tanıtımının iyi yapılmaması, satışını ve turizmi şarap yönünden daha fazla gelişimini engellemektedir. Şarköy'de Şarapçılık çok eski tarihlerden gelmektedir.

ŞARKÖY GECE HAYATI

Şarköy Gece Hayatı açısından oldukça renklidir. Çevre illerden ve Tekirdağ Merkezinden bir gecelik eğlence için Şarköy'e insanlar akın eder. Birçok cafe ve barı ile yaz sezonuda müzik sabahın ilk ışıklarına kadar devam eder.
Sayfa Tasarımını Seç
Header Pozisyonu
Alt menü stili