Şarköy Kiralık Ev

Şarköy Kiralık Ev : Tekirdağ Büyükşehirin ilçesi olan Şarköy’de Günlük, Haftalık ve Aylık olmak üzere Eşyalı Kiralık Ev uygun fiyata bulabilirsiniz. Çoğunlukla emlakçılar sezonluk olarak eşyalı evleri kiralamaktadır. Tabi evini günlük, haftalık, aylık ve yaz sezonu boyunca kiraya veren kişilerde bulunmakta.

Şarköy Kiralık Ev en çok markezinde yani çarşıda bulunmaktadır. Çarşıda ve denize yakın yerlerde apart evler de kiralanmakta. Şarköy’e gittiğinizde bir çok evin camında kiralık yazılarını görüceksiniz. Fakat bayramlarda ve sezonun ortasında kiralık ev bulmanız biraz sorun olabilir. Çünkü bu dönemlerde çok aşırı bir talep ve yoğunluk olmakta.


Kiralık Evler kalabalık aileler için idealdir. Arkadaşlarınızla da günlük ev kiralamanız mümkün. Full eşyalı olan şarköy kiralık evler hertürlü ihtiyacınızı karşılayabilmektedir.

Kiralık Ev Fiyatları

  • Gürültüden uzak doğa ve deniz manzaralı 85 ila 100 metre kare arasında 2+1 günlük kiralık ev fiyatları 200 tl’den başlamaktadır.
  • Denize 100 metre uzaklıkta 85 ila 100 metre kare arasında 3+1 günlük kiralık ev fiyatları 250 tl’den başlamaktadır.

Fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Denize en yakın evlerin fiyatları biraz daha yüksek olabilmektedir. Bahçeli, doğa ve deniz manzaralı geniş evlerin de fiyatları diğerlerine göre biraz daha yüksek olacaktır haliyle. Haftalık yada Aylık olarak kiralamanız ve peşin ödeme yapmanız durumunda çok daha uygun fiyata evi kiralamanız mümkün.

Kiraladığınız evde hertürlü araç gerek bulunmaktadır. ( tv, buzdolabı, klima vb.) Yiyecek, içecek ve giyecekleri civardaki dükkan, mağaza ve marketlerden karşılayabilirsiniz. 2021 yılı yaz tatilinizde şarköyü tercih etmeyi unutmayın.