Tekirdağ Şarköy Kiralık Villa

Şarköy Kiralık Villa

Şarköy Kiralık Villa : Tekirdağ Şarköy’de eşyalı birbirinden güzel kiralık villalar bulunmaktadır. Villalar daha lüks olduklarından dolayı, diğer kiralık konaklama yerlerine göre biraz daha fiyatı yüksektir. Villalar konum itibarıyla daha nezif yerlerdedir. Deniz kenarlarında yada bahçeli olupta bahçesinde zeytin ağaçlarının olduğu konaklama yerleridir. Full eşyalı ve konforlu olan villalar mavi bayraklı plajlara yakın olup hertürlü ihtiyacınıza karşılayacak şekildedir. İstanbul’a 225 kilometre mesafede olan Şarköy, haftasonu tatil için İstanbuldan gelen tatilciler tarafından konaklama yeri olarak villalar tercih edilmektedir.

Bahçeli olan villalar Tekir dağları eteklerinde olup, etrafında üzüm bağları, zetinlikler ve içerisinde de zetin ağaçları bulunmaktadır. Şarköy otogarına 600 metre uzaklıktadır. Bahçeli villaların deniz kenarındaki villalara göre farkı havasının daha iyi ve manzarasının muhteşem olmasıdır. Çam ağaçları içinde de kurulmuş olan şarköy kiralık villa bulunmaktadır. 6 ila 10 dönüm arazsında arazide kuruludur. Fasulye görünümünde olan havuzlu villalar 140 – 150 m2’dir. Bu villalarda çocuk havuzu, Pool Snack Bar, çocuklarınız için oyun parkı, küçük valeybol sahası, tek pota basketbol, mini golf sahası yer almaktadır. 100 metre kadar plaja yakın olan villlaların halka açık mavi bayraklı plajlardır. En az 3 gece olarak kiralayabileceğiniz şarköy villaların giriş saaati 14:00 ve çıkış saati 10:00’dur. Güvenlikli olan bir sitede bulunan villanın manzarası yeşillik ve sesi ise kuş sesidir. Şehir merkezine 4 kilometre mesafede olup tam huzur arayanlar için avantajlı konumdadır. Şarköy Kiralık Villalar Full eşyalı olup sıfır dubleks villadır. Sessiz sakin huzurlu tatil arayanlar için harika bir seçim olucaktır.


SIKÇA SORULAN SORULAR

Villada ne gibi imkanlar var?

  • Restorant
  • Cafeterya
  • Bar
  • Otopark
  • Olimpik Havuz
  • Çocuk Havuzu
  • Spor Aktiviteleri

En az kaç günlük villa kiralayabiliriz?

2 günlük yada 3 gecelik villa kirayabilirsiniz.

Villaların içinde eşya var mı?

Evet. Villalar eşyalıdır. İçinde ihtiyacınızı karşılayacak herşey bulunmaktadır.

Villaya giriş ve çıkış saati nedir?

villaların giriş saaati 14:00 ve çıkış saati 10:00’dur.

Kiralık villaların ücretleri ne kadar?

Şarköyde kiralık denize sıfır havuzlu eşyalı müstakil günlük kiralık villa ücreti 5 kişi için 600 ₺

Şarköyde kiralık bahçeli eşyalı müstakil günlük kiralık villa ücreti 5 kişi için 700 ₺

Kiralık villaların ücretinde indirim yaparlar mı?

Bu tamamen sizin ve villayı kiralayan kişiyle aranızdaki anlaşmaya bağlıdır. Erken ödemelerde tabiki biraz indirim olur. Ayrıca pazarlıkta yaparsanız mutlaka fiyat değişecektir.
Burada yazılanlar sadece sizlere bilgilendirme amaçlıdır. Şarköy’de Villalar hakkında gerçek bilgiyi kiralayacağınız villa yetkilisiyle görüşmenizde öğrenebilirsiniz. Hatta bizzat kendi gözünüzle villayı görmelisiniz ki, herşeyi hakkında net bilgi sahibi olmuş olursunuz. Tekirdağ Şarköy Tatil yerinde 2021 yaz sezonunda bir villa kiralayıp harika bir tatil geçirmeye ne dersiniz? Huzurlu ve keyifli bir tatil dilerim.