Şarköy Kiralık Yazlık

Şarköy Kiralık Yazlık

Şarköy Kiralık Yazlık : Tekirdağ Büyükşehir Şarköy ilçesi yazlık bakımından çok iyi durumdadır. Yazlıkları maddi durumu iyi olan aileler kiralamaktadır. Çoğunlukla akrabalarıyla birlikte yazlık kiralamayı tercih etmektedirler. Yani 2 aile bir arada, 10 kişi kadar. Yeni evli çiftlerde güzel bir tatil için ev yada daire yerine yazlık kiralamayı tercih etmektedir. Şarköy Kiralık Yazlıklar full eşyalıdır. Hem eşyalı hem de yazlık olmasına rağmen fiyatları gayet makuldür.

Şarköy Denize Sıfır Kiralık Yazlıklar

Lokasyon olarak denize sıfır noktasında bulunan yazlıklar en çok tercih edilenlerdir. Bu yazlıklar da daha canlı, cıvıl cıvıl tatil geçirebilirsiniz. Mavi bayraklı muhteşem Şarköy Plajı gözünüzün önünde ve sıcak kumlar ayaklarınızın altında olucaktır tatiliniz boyunca. Gün boyu denizinde yüzebilir yada güneşlenebilirsiniz.

Kumsalda sabah kahvaltıları erken saatlerde yapılırsa muhteşemdir. Henüz tam olarak güneş doğmadan önce, denizin harika kokusu ve sesiyle yapılan kahvaltı insanın ömrüne ömür katmaktadır.

Akşam yemeklerinde daha cıvıl cıvıl olmaktadır. Etraftan yükselen müzik sesleri, insan sesleri ve bunlara eşlik eden denizin dalgalarının sesiyle keyifli saatler geçirbilirsiniz.


Şarköy Bahçeli Kiralık Yazlıklar

Ekolojik olarak bahçeli ve merkezin dışında olan şarköy kiralık yazlıklar tatiliniz için idealdir . Dağı, taşı, ağaçları, kuşları, böcekleri kısacası doğaya ve hayvanlara tutkulu olan  tatilcilerimiz için muhteşem bir tercih sebebi olucaktır.

Bahçeli yazlıklarda sabah kahvaltıları zeytin ağaçlarının arasında çok keyifli olucaktır.  Bahçesinde çeşitli çiçeklerin, zeytin ağaçlarının ve doğasının kokusuyla enerjinizi tekrar toplamanıza ve stresinizi atmanıza yeticektir.

Akşam yemeklerini ise anlatmaya kelimeler yetmez. İşte bu benim en sevdiğin şeydir. Bahçede, Loş ışıkta, ağustos böceklerinin ve baykuş sesiyle yemeğinizi yemeniz muhteşem keyifli olucak. Tekirdağ Şarköy’de bahçeli olupta terası da olan kiralık yazlıklar bulmanız mümkün.


Şarköy Kiralık Yazlık Fiyatları

  • 90 m² ile 110 m² arasında olan 2+1 bahçeli balkonlu eşyalı aylık yazlık fiyatları 1400 tl ile 1700 tl arasında değişmektedir.
  • 90 m² ile 120 m² arasında olan 2+1 deniz kenarında eşyalı aylık yazlık fiyatları 1100 tl ile 1500 tl arasında değişmektedir.
  • 90 m² ile 110 m² arasında olan 2+1 bahçeli balkonlu eşyalı günlük yazlık fiyatları 120 tl ile 200 tl arasında değişmektedir.
  • 90 m² ile 130 m² arasında olan 3+1 deniz kenarında eşyalı günlük yazlık fiyatları 150 tl ile 350 tl arasında değişmektedir.
  • 110 m² ile 160 m² arasında olan 4+1 bahçeli teraslı deniz kenarında eşyalı günlük yazlık fiyatları 250 tl ile 500 tl arasında değişmektedir.

Şarköy Plaja Sıfır Kiralık Yazlıklar

Şarköy Kiralık Yazlıklar unutulmaz anılar biriktirmenize imkan tanıyacaktır. Yılın bütün stresini, yorgunluğunu, enerjinizi sömürmüş olan herşeyi silip atıcaktır. Tatil dönüşü hayatınıza çok canlı, çok enerjik, çok olumlu düşüncelerle başlayacaksınız.